Дитячий простір

Дитячий простір «Книголісся» – це майданчик юного читача – чарівний простір. Потрапивши туди, діти і батьки відразу занурюються у світ дитячої книги. Затишні місця для читання, велика кількість улюблених книг, цитати улюблених письменників, дерева з листям-аркушами, книжкові інсталяції…

А навкруги – виставка полотен українських і білоруських художників, представлена видавництвом «Час майстрів» (Київ). П’ятдесят казкових (у всіх сенсах цього слова) картин не тільки захоплять дітвору, а й занурять у дитинство матусь і татусів.

У цьому чудовому просторі протягом трьох днів працюватимуть різні майстерні:

  • літературна ізостудія з виставкою робіт учасників;
  • пісочна анімація «Казка з піску»
  • керамічна майстерня;
  • навчання зі швидкочитання;
  • майстерня незвичайних закладок;
  • створення декоративного паперу ручної роботи
  • та інші…

У центрі дитячого простору «Книголісся» буде встановлена затишна камерна сцена, на якій проведуть презентації нових дитячих книжок відомі українські видавництва і письменники. Відомі автори Сашко Лірник (Київ) і Олександр Виженко (Запоріжжя) розкажуть малечі свої казки. А Володимир Красильников розповість казки Дідка-Лісовичка. Літературно-театральне ревю покаже Обласна юнацька бібліотека.

Усі три дні Запорізької книжкової толоки на майданчику юного читача відбуватиметься читацький марафон. Читати вголос улюблені книжки будуть письменники та видавці, відомі запоріжці, а також всі бажаючі мами, тата, бабусі й дідусі. І, звичайно ж, самі діти. Книжки надасть Обласна бібліотека «Юний читач». Виразне емоційне читання віршів, казок та оповідань буде супроводжуватися музичними та театральними імпровізаціями, миттєвим ілюструванням. Також передбачене рольове читання, інтерактивні ігри і постановки за текстом.

Тож, якщо ви любите дитячу літературу і читання вголос, приєднуйтесь до нашої команди читців! Телефонуйте: +380 66 674 6860 (Ольга Баранова) або пишить на children@2015.toloka.net

Батькам і дітям, які читають, дитячий простір «Книголісся» на Запорізькій книжкової толоці, гарантує занурення в улюблений світ, а на тих, хто ще тільки збирається навчитися читати, чекають дивовижні відкриття.

 

Програма Дитячого простору «Книголісся»

[ai1ec cat_id=»76″]

(Visited 1 599 times, 1 visits today)